• Авторизация


ПОКОЛІННЯ 18-12-2003 18:42 к комментариям - к полной версии - понравилось!


[показать]
Пр.:
Настане той час, коли Україна
Буде слухати РОК, РОК - оце сила!
Не буде шансону, не буде попси
РОК - оце сила! Він - назавжди!

Нове покоління п'є кока-колу
Шанує попсу і цькує рок-культуру.
Маємо щось ми робити з цим сказом
Люди, змініть свої погляди разом!

(Пр.)

Будьте розумні і подивіться,
На усіх тих, хто тут розкрутився
Всі ці Ірини, Сашки та Юрці
Роблять на вас товсті гаманці.

(Пр.)

Вони випускають продукти вторинні,
А ви все це сприймаєте як за потрібне.
Окремого пункту потрібно шансону -
Гей, водії, його слухайте вдома!

(Пр.)

Усюди лунає бридотна попсня
Альтернативи немає, ХІБА ЦЕ ЖИТТЯ?
Давайте замислимось разом усі
І зробимо висновки кожен собі.

(Пр.)

Якщо ви слухаєте ті примітивні
Попсові пісні і продукти вторинні -
Швидко тампони з вух повиймайте
І більш ніколи попсу не сприймайте.

(Пр.)
вверх^ к полной версии понравилось! в evernote


Вы сейчас не можете прокомментировать это сообщение.

Дневник ПОКОЛІННЯ | Тошка - Дневник Тошка | Лента друзей Тошка / Полная версия Добавить в друзья Страницы: раньше»