[550x] ***Я дякую тобі, мій Боже,
За те, що дав і дати ти не зміг...
За доленьку з ні ким не схожу,
За щастя пройдених доріг...
Я дякую тобі за віру,
Що я не втратила в людей,
І за любов, і за надію,
За кожну мить, за кожен день...
За те, що був завжди зі мною,
За те, що вів ти по житті
Своєю божою рукою...
І впасти в бруд не дав мені...
Я дякую тобі за сонце,
За дощ холодний, за вітри,
За промені в моїм віконці,
За радість і мої жалі...
За те, що я не надломилась,
За те, що вірила тобі,
За те, що я тобі молилась
І ти не відмовляв мені...
За щастя й радість материнства,
За друзів, рідних, за людей,
За юність і моє дитинство,
І за батьків, і за дітей...
Тобі сьогодні я молюся,
Що маю дім, що є сім"я,
За те, що плачу і сміюся,
І в світі не згубилась я...
В житті ти дав мені немало...
Та чим віддячити тобі
За щастя те, що я дістала,
За все, що ти послав мені?
Тобі сьогодні я молюся
І припадаю до землі...
І обіцяю: як - зігнуся,
То лиш в поклоні я...ТОБІ...** |