• Авторизация


Я дякую тобі, мій Боже! 14-08-2013 22:29 к комментариям - к полной версии - понравилось!


[550x]
***Я дякую тобі, мій Боже,

За те, що дав і дати ти не зміг...

За доленьку з ні ким не схожу,

За щастя пройдених доріг...

Я дякую тобі за віру,

Що я не втратила в людей,

І за любов, і за надію,

За кожну мить, за кожен день...

За те, що був завжди зі мною,

За те, що вів ти по житті

Своєю божою рукою...

І впасти в бруд не дав мені...

Я дякую тобі за сонце,

За дощ холодний, за вітри,

За промені в моїм віконці,

За радість і мої жалі...

За те, що я не надломилась,

За те, що вірила тобі,

За те, що я тобі молилась

І ти не відмовляв мені...

За щастя й радість материнства,

За друзів, рідних, за людей,

За юність і моє дитинство,

І за батьків, і за дітей...

Тобі сьогодні я молюся,

Що маю дім, що є сім"я,

За те, що плачу і сміюся,

І в світі не згубилась я...

В житті ти дав мені немало...

Та чим віддячити тобі

За щастя те, що я дістала,

За все, що ти послав мені?

Тобі сьогодні я молюся

І припадаю до землі...

І обіцяю: як - зігнуся,


То лиш в поклоні я...ТОБІ...**
[показать]
вверх^ к полной версии понравилось! в evernote
Комментарии (2):
svetikya 15-08-2013-09:27 удалить
Дякую!!! Доброго ранку! Щастя 1 добра!!!
ligij8 15-08-2013-10:09 удалить
Ответ на комментарий svetikya # Благодарю.
[500x395]


Комментарии (2): вверх^

Вы сейчас не можете прокомментировать это сообщение.

Дневник Я дякую тобі, мій Боже! | ligij8 - Дневник ligij8 | Лента друзей ligij8 / Полная версия Добавить в друзья Страницы: раньше»