• Авторизация


ВЕСНА!!! 02-03-2008 20:42 к комментариям - к полной версии - понравилось!


Ура! уже ВЕСНА!!!

 

**************************

Сьогодні день такий як завжди,

але все ж серце радість захопляє

бо вже іде весна, а з нею разом

усі натхнення серця і душі.

Коли ми залишаємося разом

ти запевняєш все мене, що я на неї схожа-

така ж весела й водночас сумна,

така ж квітуча й ще не зріла,

а все тому що я і є

та дівчина яка тобі потрібна.

вверх^ к полной версии понравилось! в evernote


Вы сейчас не можете прокомментировать это сообщение.

Дневник ВЕСНА!!! | tatysik_a - Дневник tatysik_a | Лента друзей tatysik_a / Полная версия Добавить в друзья Страницы: раньше»