Эти снимки – работы разных фотографов. Благодаря их огромнейшему терпению, любви к животным и любопытству, настойчивости, наконец, мы любуемся этими чудесными кадрами из жизни мира фауны, который так необычен и интересен…
[показать]
[показать]
[показать]
[показать]
[271x73]Чемпионат мира по футболу смотрят сейчас все, даже собаки:)))))))))Посмотрите на эту! Ярый болельщик!
Вчера, 17 июня, находясь в рабочей поездке во Врадиевском и
Доманевском районах, глава Николаевской ОГА Н.П.Романчук сообщил журналистам,
что Николаевщина передаст Министерству обороны ИЛ-76, аналогичный
сбитому в Луганске. Сегодня, 18 июня, находясь в селе Александровка
Вознесенского района, губернатор конкретизировал свое вчерашнее
выступление:
- Я возглавляю Николаевский регион. На меня, как
руководителя, возложены многие задачи. Их решением я занимаюсь
ежедневно. Произошедшая трагедия с бортом ИЛ-76 является не только
трагедией украинского народа, но и проблемой армии, а именно проблемой
замещения военной авиатехники. Есть структура, название которой пока
нет смысла афишировать, имеющая собственность аналогичную сбитому
воздушно - транспортному средству. С руководством этой структуры я уже
провел предварительные переговоры. Есть готовность собственников ИЛ-76
продать его, так сказать, по благотворительной, т.е. невысокой цене.
Есть готовность николаевских бизнесменов собрать необходимые для
покупки самолета средства. Наши переговоры продолжаются. Мы все, в
особенности Министерство обороны, надеемся на их положительное
завершение. Предпосылки к развитию такого положительного завершения
четко присутствуют,- сказал глава региона.
Что касается заданного одним из СМИ вопроса о том, почему имея возможность найти средства для
покупки самолета для военных, нельзя найти деньги для покупки 3
самолетов международному аэропорту «Николаев», то ответ на вопрос
очевиден: сегодня все усилия государства и общества направлены, в
первую очередь, на укрепление обороноспособности страны.
Об этом сообщил пресс-секретарь главы Николаевской ОГА Алексей Кочубей.
Вчора на погоджувальній раді в Парламенті лідер радикальної партії України Олег Ляшко жахав головного комуніста країни Петра Симоненка розстрілом під стінами Верховної ради . Скидається на те, що ця солодка перспектива стала для Ляшка чимось на зразок маніакальної ідеї. Тож сьогодні під час засідання в парламенті вилоносець знов тицяв пальцес у нещастного Симоненка. Причому розстріл
Вчора на погоджувальній раді в Парламенті лідер радикальної партії України Олег Ляшко жахав головного комуніста країни Петра Симоненка розстрілом під стінами Верховної ради . Скидається на те, що ця солодка перспектива стала для Ляшка чимось на зразок маніакальної ідеї.
Тож сьогодні під час засідання в парламенті вилоносець знов тицяв пальцес у нещастного Симоненка. Причому розстріл вжетрансформувався у четвертування, яке начебто ідтримує 90 відсотків громадян. Ляшко при цьому обзивав свою жертву «губошльопом».
У парламент поветається справжня веселуха. Сенс існування Ляшка в політикумі є більш вираженим, ніж сенс існування Симоненка. Бо останній знов ніяк не відреагував на наїзди агресивного вилоносця. Натомість захист в Симененка таки є.
Сьогодні вождь комуністів, мабуть, тішить власну прозорливісь, завдяки якій колись взяв у список компартії Ірину Спірину. Остання є доктором медичних наук, професором, завідуючою кафедри психіатрії, загальної та медичної психології Дніпропетровської державної медичної академії. Отже, фракція комуністів має власного психіатра. до того ж відомо, що в СРСР, існувала так звана каральна психіатрія – спрямована на знищення вольнодумців. І неважко здогадатись, що ленінські традиції ніхто й не думав забувати.
Тож у кращіх традиціях дурдому радянських часів, Спірина взяла слово і припечатала Ляшка наступним діагнозом: мовляв, його поведінка впливає на погіршення психологічного здоров’я молоді.
«Нагадаю, що недавно Ляшко заявляв, що керівника нашої партії необхідно розстріляти під парламентом. Такі вислови провокують агресивну поведінку у населення, це впливає на психічний стан молоді, його поведінка може бути пов’язана з психічним розладом. Як лікар я можу заявити – психічне здоров’я Ляшка критичне», – сказала вона.
Спіріна також додала, що вимушена була звернутися до ВОЗ та інших міжнародних організацій щодо дослідження психічного стану народного депутата Ляшка. «Рекомендую МОЗу України обстежити психічний стан Ляшка. Якщо цього не буде зроблено, то я буду вимушена звертатися у ВОЗ чи інші міжнародні організації з цього питання», – сказала Спіріна.