• Авторизация


[<a href="http://www.xfyre.com/sw/lj2me.html">LJ2ME</a>] Безсмертя 23-11-2006 02:11


Дивлячись на зиму, вiдчуваш себе безсмертним. Це особливо мiстична пора року. Я дуже люблю "Мисливцiв на снiгу" Бройгеля, бо там ця мiстика просвiчу з полотна як вiчний снiг, як послання з-поза смертi.

Сообщение добавлено с помощью LJ2ME/1.1.2 Сообщение добавлено через LiveJournal API

комментарии: 0 понравилось! вверх^ к полной версии
[<a href="http://www.xfyre.com/sw/lj2me.html">LJ2ME</a>] Гряде зима! 23-11-2006 02:01


Через кiлька днiв до нас знову прийде зима i ми з подивом виявимо, що поля за вiкном стали бiлими, що полiтичнi новини перестали нас цiкавити - як i взагалi всi на свiтi новини, тому що зима - найбiльша новина.

Сообщение добавлено с помощью LJ2ME/1.1.2 Сообщение добавлено через LiveJournal API

комментарии: 0 понравилось! вверх^ к полной версии

Вiктор Морозов 23-11-2006 01:41


В колонках играет - "Треба встати i вийти"
Настроение сейчас - ОК

Новая ссылка в коллекции:



Вiктор Морозов

Сайт Вiктора Морозова

Ключи: музыка, авторська пiсня, не журись!, львiв, бард [Сохранить ссылку себе]

комментарии: 0 понравилось! вверх^ к полной версии
Вiктор Морозов 23-11-2006 01:36
victormorozov.com

Сайт Вiктора Морозова
комментарии: 0 понравилось! вверх^ к полной версии
[<a href="http://www.xfyre.com/sw/lj2me.html">LJ2ME</a>] Вмiш медитувати? 23-11-2006 00:23


Тема для медитацi: через тиждень - зима.

Сообщение добавлено с помощью LJ2ME/1.1.2 Сообщение добавлено через LiveJournal API

комментарии: 0 понравилось! вверх^ к полной версии
Внутрiшня Iндiя 22-11-2006 23:53


В колонках играет - Led Zeppelin

Справжня Iндiя знаходиться в тобi.
комментарии: 0 понравилось! вверх^ к полной версии