Дивлячись на зиму, вiдчуваш себе безсмертним. Це особливо мiстична пора року. Я дуже люблю "Мисливцiв на снiгу" Бройгеля, бо там ця мiстика просвiчу з полотна як вiчний снiг, як послання з-поза смертi.
Через кiлька днiв до нас знову прийде зима i ми з подивом виявимо, що поля за вiкном стали бiлими, що полiтичнi новини перестали нас цiкавити - як i взагалi всi на свiтi новини, тому що зима - найбiльша новина.