Когда-нибуть я напишу пейсню, посвящённую всем ушедшим героям. Героям войн, гонок, металла...
...All of us will turn to stardust someday,
Until that we should remember and pray
Remember the heroes that perished before
And pray for the living to perish no more...
Отрывок из "Stardust". Довести бы её теперь до ума.
[700x525]