[352x239]Привіт усім!
Повернувся я таки з Одеси. Ми святкували Новий рік у компанії, де я працюю. Зарано, не правда-ли? Пробули там тільки три дні. Але, який це таке чудове місто! Ми ходили по підворіттях, пили пиво в Гамбринусе, фотографувалися всмак.
Сподіваюся поїхати туди навесні або восени, хто з мною?