• Авторизация


Повернення з Одеси 05-12-2005 23:08 к комментариям - к полной версии - понравилось!


[352x239]Привіт усім!

Повернувся я таки з Одеси. Ми святкували Новий рік у компанії, де я працюю. Зарано, не правда-ли? Пробули там тільки три дні. Але, який це таке чудове місто! Ми ходили по підворіттях, пили пиво в Гамбринусе, фотографувалися всмак.

Сподіваюся поїхати туди навесні або восени, хто з мною?
вверх^ к полной версии понравилось! в evernote
Комментарии (6):
Sundance 05-12-2005-23:18 удалить
на русском пожалста!!))
Я зараз задовбаю усіх своєю українською мовою. До речі, не дуже-те і добре над ними сміятися. Мова, як мова... Дуже непогана мова.
Тому що я у фотографії ще не фахівець, то буду викладати різні версії зроблених мною фотографій, наприклад, чорно-білий і нормальний. Не дивуйтеся синьому кольорові там де море. Воно таки і є :)
Экс 06-12-2005-14:18 удалить
Фота странная. Текст непонятен.
Исходное сообщение Экс Фота странная. Текст непонятен.
Це ж українська мова, а фотографія - це пристань поруч де був наш готель.


Комментарии (6): вверх^

Вы сейчас не можете прокомментировать это сообщение.

Дневник Повернення з Одеси | РобертБорщ - Меня зовут Борщ, Роберт Борщ | Лента друзей РобертБорщ / Полная версия Добавить в друзья Страницы: раньше»