• Авторизация


Океан Ельзы 13-10-2003 02:31 к комментариям - к полной версии - понравилось!


[показать]
Чи коли хто-небудь бачиє
З неба як впаде зоря?
Я подумав: небо плаче,
А вона його сльзоза,
Ти підеш на захід сонця,
Ти побачиш ночі тінь.
І під небом - тим, що плаче -
Я почую голос твій

Я почую голос твій

Залишаються на небі
Ці сльозинки, і завжди
Будуть люди їх шукати,
Як шукали я і ти.
І багато з них знайдеться -
Серед них буде й моя.
Тільки небо далі плаче,
Впаде ще одна сльоза -
І я почую голос твій.

Я почую голос твій.
вверх^ к полной версии понравилось! в evernote
Комментарии (1):
KiriLLka 13-10-2003-03:05 удалить
Все же украинский и белорусский похожи...


Комментарии (1): вверх^

Вы сейчас не можете прокомментировать это сообщение.

Дневник Океан Ельзы | Shantal - Shantal | Лента друзей Shantal / Полная версия Добавить в друзья Страницы: раньше»