• Авторизация


Hello from Sweden! 07-10-2003 10:24 к комментариям - к полной версии - понравилось!


I'm in Sweden, the weather is fine, the mood is good, the city is magnificent!!! My big THANK YOU to those who sent me commments and postcards )))

I'll try to appear here later on.
вверх^ к полной версии понравилось! в evernote
Комментарии (11):
07-10-2003-12:17 удалить
:)
It is good to hear that everything is great!
Best regards to you!
I miss you.
I.
07-10-2003-12:22 удалить
It is good to hear that you is OK and everything is great! :)
My best regards to you!
I miss you.
I.
I'm in Turkey and nobody pities me...
07-10-2003-20:57 удалить
Great is everything OK, you that hear good - is it.
You to regards best my.
You miss I?
07-10-2003-23:49 удалить
во как человек соскучился... аж
зациклило - "miss you" :)))

sad_eyes 08-10-2003-09:57 удалить
Исходное сообщение Андреюшка
I'm in Turkey and nobody pities me...


Nobody will )))
sad_eyes 08-10-2003-09:58 удалить
Исходное сообщение
:)
It is good to hear that everything is great!
Best regards to you!
I miss you.
I.


Do not miss your life, missing me )))
sad_eyes 08-10-2003-09:58 удалить
Исходное сообщение
Great is everything OK, you that hear good - is it.
You to regards best my.
You miss I?


Sashka, ty prikololsya?? ))))
sad_eyes 09-10-2003-12:42 удалить
Nalivayu kotiku molochka! :))))
09-10-2003-19:24 удалить
спасибо, солнышко :))))))



Комментарии (11): вверх^

Вы сейчас не можете прокомментировать это сообщение.

Дневник Hello from Sweden! | sad_eyes - Дневник sad_eyes | Лента друзей sad_eyes / Полная версия Добавить в друзья Страницы: раньше»