• Авторизация


Для pana Sadowskiego 15-09-2003 02:05 к комментариям - к полной версии - понравилось!


Спецыяльна для майго аднафамільца з Польшчы, які зараз праглядае гэты дзённік, пішу па-беларуску.

Вечар атрымаўся добры і цікавы. Праўда, я не ўпэўнена, што мой польскі такі ж добры, як мне паведамілі, але... :))

Жадаю ўсім добрай ночы і салодкіх і прыемных сноў!
вверх^ к полной версии понравилось! в evernote


Вы сейчас не можете прокомментировать это сообщение.

Дневник Для pana Sadowskiego | sad_eyes - Дневник sad_eyes | Лента друзей sad_eyes / Полная версия Добавить в друзья Страницы: раньше»