06.03.2022
У неділю,6 березня,у Чонгарі,останньому селі на трасі Харків – Сімферополь перед тимчасово окупованим Кримом кримські татари вийшли на мітинг з вимогою деокупації півострова.Люди несли кримськотатарські та українські прапори і співали гімн України.
Відповідне відео з'явилося у Telegram "Новини Збройних сил".Учасники мітингу скандували "Слава Україні","Путін – ху**о","Русский корабль,иди на**й".
Нагадаэмо: жителі міста Нова Каховка на Херсонщині,яке виявилося заблокованим російськими загарбниками,6 березня вийшли на черговий мітинг проти окупантів.Люди з українськими прапорами влаштували їм бунт,скандуючи славнозвісну фразу "Російський корабль,іди на***".
Зокрема,новокаховці колоною рушили центральною вулицею до мерії,яку захопили російські військові.
Також на мітинги стали виходити жителі Куп'янська та вимагати від окупантів забиратися з їхнього міста.Люди несли прапори України,співали державний гімн, скандували "Куп'янськ – це Україна" й кидалися на автомобілі ворога.
Як повідомляв OBOZREVATEL,щодня по всьому світу відбуваються акції протесту та мітинги на підтримку України.Місцеві жителі,іноземці і наші співвітчизники,які живуть за кордоном,збираються на площах і біля будівель російських посольств,щоб висловити своє обурення агресією Путіна,висловити вимоги закрити небо і надати нашій країні всебічну допомогу в боротьбі з окупантами.