2.03.2022 14:08

Під Чорнобилем Збройним силам України попередньо вдалося знищити командний пункт російської армії.Заявляється,що один із начальників окупантів втік, покинувши своїх підлеглих.
Операцію,за даними в мережі,провели в селі Дитятки Київської області неподалік від Чорнобиля.Інформацію в Telegram поширив український нардеп Дмитро Соломчук.
Він написав,що керівник військових,який втік, – це начальник штабу 36-ї армії Східного військового округу генерал-майор Сергій Нирков.За даними народного обранця,окупант сховався в білоруському місті Мозир.
Солдат,які підпорядковувалися Ниркову,ЗСУ знищили,заявив парламентарій.

Як писав OBOZREVATEL,раніше в Державному науково-технічному центрі з ядерної та радіаційної безпеки ДП Держатомрегулювання України повідомили: окупанти РФ,які захопили Чорнобильську АЕС,зазнають радіаційного опромінення.Наслідки будуть у вигляді високого ризику онкологічних захворювань.
Армія РФ захопила ЧАЕС у перший день війни проти України,24 лютого.Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк повідомив,що ця загроза – одна з найсерйозніших у Європі.Він не відкинув,що росіяни можуть піти на провокації.