• Авторизация


Дар'я Дурова: ЗСУ знищили командний пункт окупантів під Чорнобилем: начальник штабу РФ рятувався втечею, покинувши солдатів 05-03-2022 20:37 к комментариям - к полной версии - понравилось!


Дар'я Дурова - новини сьогодні, біографія, фото, відео, історія життя |  OBOZREVATEL

2.03.2022 14:08

Військова операція у Чорнобильській зоні

Під Чорнобилем Збройним силам України попередньо вдалося знищити командний пункт російської армії.Заявляється,що один із начальників окупантів втік, покинувши своїх підлеглих.

Операцію,за даними в мережі,провели в селі Дитятки Київської області неподалік від Чорнобиля.Інформацію в Telegram поширив український нардеп Дмитро Соломчук.

Він написав,що керівник військових,який втік, – це начальник штабу 36-ї армії Східного військового округу генерал-майор Сергій Нирков.За даними народного обранця,окупант сховався в білоруському місті Мозир.

 

Солдат,які підпорядковувалися Ниркову,ЗСУ знищили,заявив парламентарій.

Повідомлення політика

Як писав OBOZREVATEL,раніше в Державному науково-технічному центрі з ядерної та радіаційної безпеки ДП Держатомрегулювання України повідомили: окупанти РФ,які захопили Чорнобильську АЕС,зазнають радіаційного опромінення.Наслідки будуть у вигляді високого ризику онкологічних захворювань.

Армія РФ захопила ЧАЕС у перший день війни проти України,24 лютого.Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк повідомив,що ця загроза – одна з найсерйозніших у Європі.Він не відкинув,що росіяни можуть піти на провокації.

О компании OBOZREVATEL

вверх^ к полной версии понравилось! в evernote


Вы сейчас не можете прокомментировать это сообщение.

Дневник Дар'я Дурова: ЗСУ знищили командний пункт окупантів під Чорнобилем: начальник штабу РФ рятувався втечею, покинувши солдатів | Хвиртка - Дневник Хвиртка | Лента друзей Хвиртка / Полная версия Добавить в друзья Страницы: раньше»