• Авторизация


Без заголовка 26-06-2023 07:22 к комментариям - к полной версии - понравилось!

Это цитата сообщения Miledi1950 Оригинальное сообщение

Дякуємо, рідненькі! Хай береже вас Господь! Повертайтесь живими!

 

Помоліться за них,
як лягаєте ввечері спати.
Коли ранком ясним
ви неспішно заварите чай.
Зберігають ваш сон
ангели в камуфляжі - солдати.
Що руками-крильми
від біди захищають свій край.

Добре слово скажіть,
вони так потребують підтримки.
Так  важливо їм знати,
що їх пам'ятають і ждуть.
У холодні окопи
тепла подаруйте краплинку.
Наша віра й любов
зігрівають їх і бережуть.

Помоліться за них,
вони вашої варті молитви.
Буде щира молитва
як щит їм і як оберіг.
Помоліться за те,
щоб живими вернулися з битви.
Помоліться й за тих,
хто за нашу свободу поліг.

Автор: Лідія Мищенко


aramat_0X2 (15x15, 1Kb)

Рамочка від Beauti_Flash

 

вверх^ к полной версии понравилось! в evernote


Вы сейчас не можете прокомментировать это сообщение.

Дневник Без заголовка | K1959K - Мета життя в тому і полягає: жити так, щоб і після смерті не вмирати. | Лента друзей K1959K / Полная версия Добавить в друзья Страницы: раньше»