
Фото з місця події
11 травня, у Требухові відкрили виставку вишитих бісером картин. Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із посиланням на "Трибуна – Бровари".
Експозиції представили майстрині – мама і донька, Анна та Анастасія Корнійко. Обидві майстрині віддано займаються вишивкою з дитинства і створюють шедеври різної тематики: ікони, природа, тварини, кохання. Юна Анастасія мріє виставити свою роботу "Цар звірів" на аукціоні та передати отримані кошти на потреби Захисників.




Вишиті картини вражають своєю красою та викликають захоплення глядачів своєю кропіткою працею майстринь. Виставка триватиме до 31 травня у фойє Будинку культури с. Требухів.
Години роботи:
з 11:00 до 16:00 - з вівторка по суботу.


![]()