Не заживуть вiд горя рани...
02-01-2023 11:17
к комментариям - к полной версии
- понравилось!
Это цитата сообщения
OISEAU Оригинальное сообщениеНе заживуть вiд горя рани...

Не заживуть вiд горя рани
Минають тижні, йдуть години,
Спливає час, проходять дні…
А над землею слова линуть:
«Хай буде МИР!» і «НІ, війні!»
Не заживуть від горя рани,
Що залишила всім війна.
Синів убитих плачуть мами
В холодній хаті у вікна.
Жінки самотні залишились,
(Від горя серце – попалам),
Сумують вдови на могилах
Та навіщають Божий храм.
Осиротіли малі діти -
Загинув тато на війні…
Несуть до обелісків квіти -
Волошки й маки польові.
Болить душа всього народу
За тих, хто на війні поліг -
За мирних й воїнів зі Сходу,
Братів, хто в битві допоміг.
І плаче гірко Україна
За рідних діточок-синів.
Щодня із вуст молитва лине:
«Хай буде мир!»… «Кінець війні»!
Ридає дощ сльозами з неба
За вбитих на війні синів…
А десь, над полем українським,
Летить до нас клин журавлів.
Таня Черненко, 2022
вверх^
к полной версии
понравилось!
в evernote