• Авторизация


Галушки по-диканськи 05-06-2015 01:04 к комментариям - к полной версии - понравилось!

Это цитата сообщения Ltava Оригинальное сообщение

Галушки по-диканськи

Автор lana

http://dreamfood.com.ua/forum/topic_473/8

[640x480]

( Тісто я завжди готую "на око")

То ж приблизно до 300 мл свіжого кисляку додала 100 мл гарячої води, щіпку солі, чайну ложку з верхом цукру, 20-25 г дріжджів, муку. Замісила м"яко, залишила, щоб добре підійшло.
Тим часом готую начинку: підсмажила у вершковому маслі 2 порізаних цибулини, всипала туди змелене відварене м"ясо ( у мене свинина), добре перемішала, посолила, поперчила, залишила вистигати.
Готове тісто розділила на 2 частини. Кожну розкатала, зверху виклала начинку, тісто скрутила тугенько рулетом ( по принципу марципанів), край добре защипати

[640x480]

дала ще хвилин10-15 підійти, порізала на пластини,

[640x471]

трішки руками підправила, надаючи округлої форми, приплюснула.

[640x584]

Готувала на пару ( хвилин 5).

[408x323]

Підливка може бути будь- яка ( шкварки, сметана і т . д). У мене - печериці, підсмажені у великій кількості масла.
Виходять пухкі

[640x480]
вверх^ к полной версии понравилось! в evernote


Вы сейчас не можете прокомментировать это сообщение.

Дневник Галушки по-диканськи | Sova_OLya - Дневник Sova_OLya | Лента друзей Sova_OLya / Полная версия Добавить в друзья Страницы: раньше»