З першого липня уряд підвищить допомогу при народженні першої дитини. Так допомога зросте на 10 тисяч 320 гривень і буде складати 41 тисячу 280 гривень. Такою ж є сума виплат за народження другої та третьої дитини.
В уряді повідомляють, що таке рішення ухвалено з метою уніфікації підходів до нарахування допомоги при народженні та допомоги з догляду за дитиною до досягнення трирічного віку, повідомляє /www.ogo.ua/images/bg_a.gif" target="_blank">http://www.ogo.ua/images/bg_a.gif); text-decoration: none; font-family: 'Lucida Grande', 'Trebuchet MS', Tahoma, Arial, sans-serif; font-size: 16px; background-position: 50% 100%; background-repeat: repeat no-repeat;">ТВІ.
Таким чином перші 10 тисяч 320 гривень виплачуватимуть одразу після народження, а решту суми – впродовж трьох років рівними частинами.
У свою чергу виплата допомоги для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку з першого липня скасовується.