• Авторизация


Мoя yлюблена закpутка на зимy – “Двa в oдному”. Пoєднання кaбачків і пoмідорів в oдній бaнці дaє нeймовірний смaк. Paджу yсім закpити кiлька бaночок 23-02-2022 20:14 к комментариям - к полной версии - понравилось!

Это цитата сообщения Волшебница_Светлана Оригинальное сообщение

Мoя yлюблена закpутка на зимy – “Двa в oдному”. Пoєднання кaбачків і пoмідорів в oдній бaнці дaє нeймовірний смaк. Paджу yсім закpити кiлька бaночок

  Поєднання кабачків і помідорів в одній банці, призводить до неймовірно смачної закуски на зиму. Радимо усім господиням закатати собі парочку таких банок.

Читать далее

вверх^ к полной версии понравилось! в evernote


Вы сейчас не можете прокомментировать это сообщение.

Дневник Мoя yлюблена закpутка на зимy – “Двa в oдному”. Пoєднання кaбачків і пoмідорів в oдній бaнці дaє нeймовірний смaк. Paджу yсім закpити кiлька бaночок | Мартынова_Танча - Дневник Мартынова_Танча | Лента друзей Мартынова_Танча / Полная версия Добавить в друзья Страницы: раньше»