• Авторизация


Мармурове печиво 03-03-2020 17:10 к комментариям - к полной версии - понравилось!

Это цитата сообщения Галина_-_Галинка Оригинальное сообщение

Мармурове печиво

1 (525x700, 73Kb)

Полюбляю солоденьке, а особливо пристрасно шоколад і шоколадні десерти. Випічка - моя слабість. Маю для Вас рецепт #МАРМУР ового печива. Воно заворожуєче на вигляд і ще прекрасніше на смак. А робиться ну дуже просто. Ловіть:

Цукрова пудра - 300г + для обвалки
Борошно - 330г
Какао темне- 5-6 ст.л
Розпушувач - 2 ч.л
Масло - 120г
Яйця - 4шт

Змішуємо усі сухі інградієнти (цукрову пудру, борошно, какао, розпушувач). Додаємо масло кімнатної t і яйця. Перемішуємо все до однорідності, тісто буде липке. Ставимо його в пакеті у холодильник на пару год/ніч. Формуємо кульки, обвалюємо в цукровій пудрі і ставимо у бритванку на пергамент з хорошою відстанню. Випікаємо при 180°С ~10-15хв
Єдиний нюанс що у цьому рецепті важлива якість какао, якщо воно не темне то потрібна більша його кількість, але це вже буде не те (я використовую фірми "доктор окхер" темне.
Розказуйте у коментарях рецепти своїх улюблених шоколадних десертів, подивимось скільки нас - шокоманів❤️
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
вверх^ к полной версии понравилось! в evernote


Вы сейчас не можете прокомментировать это сообщение.

Дневник Мармурове печиво | Phoenix-LaRein - Дневник Phoenix-LaRein | Лента друзей Phoenix-LaRein / Полная версия Добавить в друзья Страницы: раньше»