Полюбляю солоденьке, а особливо пристрасно шоколад і шоколадні десерти. Випічка - моя слабість. Маю для Вас рецепт #МАРМУР ового печива. Воно заворожуєче на вигляд і ще прекрасніше на смак. А робиться ну дуже просто. Ловіть:
Змішуємо усі сухі інградієнти (цукрову пудру, борошно, какао, розпушувач). Додаємо масло кімнатної t і яйця. Перемішуємо все до однорідності, тісто буде липке. Ставимо його в пакеті у холодильник на пару год/ніч. Формуємо кульки, обвалюємо в цукровій пудрі і ставимо у бритванку на пергамент з хорошою відстанню. Випікаємо при 180°С ~10-15хв
Єдиний нюанс що у цьому рецепті важлива якість какао, якщо воно не темне то потрібна більша його кількість, але це вже буде не те (я використовую фірми "доктор окхер" темне.
Розказуйте у коментарях рецепти своїх улюблених шоколадних десертів, подивимось скільки нас - шокоманів❤️