Пишіть листи і надсилайте вчасно,
коли їх ждуть далекі адресати,
коли є час, коли нема часу,
і коли навіть ні про що писати.
Пишіть про те, що ви живі-здорові,
не говоріть, чого ви так мовчали .
Не треба слів, навіщо бандеролі?
Ау! - і все, крізь роки і печалі.
Ліна Костенко
[700x446]

[604x453]

Пишіть листи про те, як пахне вітер,
Про те, як дощ вистукує склади,
Про відблиски розсипаного літа,
Заховані у крапельках води.
Пишіть листи чорнилами й думками,
Опалим листям, травами в росі.
І почуттями, що були між вами,
І лініями щастя на руці.
Пишіть листи! Пишіть, заради Бога!
Нехай вони запалюють зірки,
Що поведуть, ховаючи тривогу,
Вперед, не відпускаючи руки.
© Сашко Гриб
[604x405]

А знаєте, пишіть усім листи!
Не електронні, зовсім ні!
Виводьте букви, як авангардисти,
Пишіть навіть у темноті!
Пишіть листи своїм коханим
З одним лише простим "Люблю",
А мамі напишіть сльозами:
"Рідненька, лиш живи, молю!"
Ви друзям напишіть: "Назавжди".
Ще ворогу ви напишіть "Прощу"
Можливо, напишіть "Прости".
Пишіть листи, пишіть, як я усім пишу!
Sofiya
[600x398]

"Пишіть листи і надсилайте вчасно..." -
Казала нам велика поетеса.
Ти занотуй її слова, будь ласка,
І декілька разів іще підкресли.
Пишіть листи, допоки їх чекають,
Бо скриньку винайшли не тільки для газети.
Всю Землю ці конверти облітають,
Довіри обплітаючі тенета.
Коли віддаш - Тобі лиш додається,
Неначе це усі з прадавна знають.
То ж надішліть шматочок свого серця,
Пишіть листи, допоки їх чекають!
І я чекаю, незнайомцю, чуєш?
Щодня з надією у скриньку заглядаю.
І хай там як, можливо не почуєш,
Та прочитаєш, я це відчуваю.
Мажорська*
[453x604]
[604x441]

