• Авторизация


Якщо не знаєш, як всміхається зоря 08-07-2014 09:02 к комментариям - к полной версии - понравилось!


Якщо не знаєш, як всміхається зоря, якщо не бачив, як цвіте
калина, як у ставку купається верба - не жив ти, друже, в
Україні. Якщо не чув ти пісні солов'я, як з м'яти падає роси
краплина, як у степу гудить джмелів сім'я - не жив ти, друже,
в Україні. Як не стрічав у небі журавля, і ластівки під
стріхою хатини, води не пив з дзвінкого джерела- не жив ти,
друже, в Україні. Як мимо серця лине коляда і в Божий храм ти
оминав стежину, як не читав ні разу "Кобзаря" — немає в тебе,
друже, Батьківщини!!!
[640x623]
вверх^ к полной версии понравилось! в evernote


Вы сейчас не можете прокомментировать это сообщение.

Дневник Якщо не знаєш, як всміхається зоря | kukarelka - Дневник kukarelka | Лента друзей kukarelka / Полная версия Добавить в друзья Страницы: раньше»