Decembrie este un moment al minunilor pentru cei care au lucrat pe tot parcursul anului. Nu a fost usor pentru majoritatea dintre noi, fiecare s-a confruntat cu dificultati si obstacole pe drumul sau, dar cineva a trecut prin aceste incercari cu demnitate si constientizare, iar cineva a incercat in mod constant sa se sustraga de la responsabilitate, incercand sa o transfere pe umerii altora. Acum toata aceasta energie, energie transformata, se va intoarce la noi. Pentru cineva sub forma implinirii dorintelor, cele mai de pret, pentru cineva sub forma de noi oportunitati, iar pentru cineva sub forma unor noi probleme, care pot fi rezolvate doar asumandu-si responsabilitatea pentru viata sa.
Cu totii trecem prin testul Universului EGOISM/ALTRUISM. Doar fiecare in felul sau.
Buna, DECEMBRIE!



