
Cand simtiti frica, iar acum de aceste energii e inundata intreaga planeta, este indicat de urmat
legea metafizicii:
"Toate lucrurile asupra carora te concentrezi - se dezvolta, iar cele pe care le ignori - dispar!"
Sa nu dam apa la moara.
Sa ne concentram pe tot ce e frumos, pasnic, pozitiv…

O SAPTAMANA MINUNATA!