A fost o zi cu soare, aer curat, ploaie cu frunze aurii, cantece, cu melodia clopotelor...
Suntem parte a naturii, simtim aceasta mai ales atunci, cand ne lasam ghidati de ea. Am facut vre-o zece chilometri in jurul lacului(parcul Herastrau), insa oboseala nu s-a simtit. Eram concentrati pe lucruri frumoase, am pastrat tacerea 2 ore, am admirat frumusetea naturii in orele de dimineata... A FOST MINUNAT!
Am fost cateva grupuri mici din 2-3 persoane, dar toti s-au simtit foarte bine. Desi am fost in locuri, parcuri, orase diferite, ne-am sincronizat in meditatie.
A fost o victorie doar pentru ca v-ati hotarat s-o faceti. Dar ati lasat in trecut problemele voastre - fricile, starile depresive, neincrederea in propriile forte, relatiile dificile, tristetea, razboiul... Ele nu mai exista, au ramas in trecut. De azi aveti alt rol in viata, concentrati-va pe el si bucurati-va de viata.
Astazi cu totii am urcat o treapta in evolutia personala si am fost ghidati de Dragon! Am avut tot sprijinul Cerului si Pamantului!
http://www.liveinternet.ru/journalshowcomments.php?jpostid=423693528&journalid=5115737&go=prev&categ=0
[показать]