Dragi prieteni,
saptamana aceasta vom dedica diagnosticarii problemelor.
Pentru schimbari am fost determinata de acest mesaj:
"...Am participat la sedinta din sambata trecuta. Am simtit energiile, la un moment dat, credeam ca o perie imi curata corpul, apoi capul... Energiile Creatorului sunt foarte puternice, stiu ca cu credinta este posibil sa schimbi, sa transformi orice. Dar eu, probabil, m-am grabit putin, trebuia sa incep cu diagnosticarea vietii mele. Traiesc intr-un haos total, sunt plina de frici, diferite temeri, mi-e greu sa le identific. Sedinta m-a ajutat enorm, simt ca sunt un alt om acum, vreau sa schimb totul. Stiu acum ca se poate. Ma puteti ajuta cu diagnosticarea?"
Am promis autoarei acestui mesaj ca numele ei va ramane secret. In schimb, ii multumesc mult. Datorita acestei doamne am schimbat cate ceva in programul clubului, am introdus tehnici si metode noi.
Toti suntem profesori, invatatori pentru cei cu care ne intalnim pe Drumul Vietii.
Vineri, 31 martie, si sambata, 01 aprilie vom diagnostica VIATA.
Este important de stiut indeaproape problemele, fricile, sentimentul de vinovatie, de clarificat modul de gandire - de aici se trag bolile, esecurile, nefericirea.
Teste, exercitii practice, meditatii vor fi prezente la consultanta individuala.
Astazi va puteti inscrie pentru consultanta individuala pentru 31 martie,
iar maine - pentru 01 aprilie la aceasta adresa:
angelight68@mail.ru