Va invitam cu drag
Meditatia pentru a imprumuta energia chi a Creatorului
[227x480]
Meditatia pentru a imprumuta energia chi a Creatorului
Noi existam pe aceasta planeta pentru a da, nu doar pentru a lua. Natura noastra adevarata este compusa din lumina, dragoste si compasiune nelimitate. Cand dam energia noastra de buna voie, cand ne exprimam recunostinta pentru tot ce avem, ne amintim de propria abundenta interioara si pot aparea posibilitati noi in toate domeniile vietii.
Imprejurarile din viata pe multi i-au facut, poate, tematori sau furiosi. Dupa multe retrageri si infrangeri, multi dintre oameni s-au dat deoparte de la curgerea naturala a propriei energii si s-au deconectat de la adevarata abundenta pastrata in interior.
Dificultatile de orice fel accentuiaza acest sentiment de restrangere a energiei. Sentimentul de secatuire in orice domeniu conduce la renuntare profesionala si incepe coborarea.
Singura cale de iesire din acest ciclu negativ este de a reveni la un sentiment de abundenta energetica.
Metoda de "A imprumuta energia ghi(energia vitala) a Creatorului" este un proces de meditatie uimitor care va reface energia si sentimentele de abundenta.
Practicat des, este un antidot excelent impotriva stresului, bolilor si grijilor.
Va invitam 17 martie, 19.00., sa participati la aceasta minunata tehnica meditativa.
Inscrierile se fac
aici: http://www.eutotulpot.eu/2017/01/programul-clubului-tehnici-pentru-vindecarea-vietii/
Participarea este gratuita.
Ne intalnim on-line.
Pentru mai multe detalii:
angelight68@mail.ru