
Echinocțiul (apariția vortexului) va începe la 22 septembrie 2016.
(n.tr. orele 17*21 – ora României)
Acest lucru va crea un salt de frecvență, înainte, prin intermediul porții portalului 4D, care va provoca energiile interstelare vibraționale, mai înalte, ale conștiinței luminii creatoare a lui Hristos, să pătrundă în structurile eterice și fizice ale Mamei Pământ.
Ancorarea acestor energii înalte de Ascensiune va ridica, în continuare, vibrațiile noastre personale și câmpurile noastre energetice cât și pe cele ale Mamei Pământ, pentru trecerea completă în noua realitate a planetei Pământ.
Acest lucru ne va permite să ne deschidem complet și să accesăm energiile noi și să modificăm structurile eterice ale corpurilor noastre fizice, care ne vor ajuta să re-echilibrăm și să accelerăm, nu numai procesul de vindecare și de activare a Mamei Pământ, ci și pe al nostru.
Această aliniere va fi deosebit de importantă, având în vedere că și întregul nostru Sistem Solar va ascensiona în spirală, pentru a traversa prin distanțe lungi de nori cosmici în infinitul spațiu-timp, pentru a merge în jurul Marelui Soare Central.
În două luni, începând de acum, deschiderea Portalurilor Ascensiunii va fi finalizată, iar acest lucru va permite conștiinței luminii creatoare a lui Hristos să îndepărteze orice lucru care nu este în aliniament armonic cu Planul Divin creator pentru Mama Pământ .
Conducătorii negativi ai planetei noastre își pot face munca murdară, aici, până când, Planul Divin le va face viața imposibilă, să existe chiar.
Deschiderea puternică a Portalurilor Ascensiunii, va transforma planeta și toate formele de viață, în stări de vibrație mai înalte … aducându-ne din ce în ce mai aproape și mai aproape de Corpurile Cosmice ale Luminii, care suntem cu adevărat.
Odată cu deschiderea acestor portaluri, se completează activarea șablonului multi-dimensional al Mamei Pământ și al nostru.
Deschiderea completă a acestor Portaluri ale Ascensiunii va permite tuturor flotelor navelor Stelare ale Alianței să călătorească spre Mama Pământ.
Aceste nave Stelare, din întregul Cosmos, vor fi capabile să călătorească Inter-Dimensional, aici, prin Porțile Stelare și planeta noastră va fi, din nou, un HUB (Punct Central) pentru Universul armonios.
Vom deveni o nouă umanitate și, încă o dată, Gardienii Universului, care sunt cele mai iubitoare, binevoitoare ființe, care reflectă conștiința luminii lui Hristos, a absolutului Divin.
Așa Să Fie.
In Armonie, Iubire Divină și Unicitate.
Vă rugăm să dați Like și Share! Mulțumesc!
[Mesajul Final Telepatic al Înălțării Planetare ]
https://angelstoyou.wordpress.com/2016/08/02/completion-romeo-baron/
Pace, Lumina, Iubire, Compasiune, Serenitate și Binecuvântări Divine Tuturor!
Vă Iubesc pe Toți
https://ro.gravatar.com/didaaurelia444
https://didaaurelia444.wordpress.com/2016/08/11/finalizarea-portalurilor-ascensiunii/
Multumesc, Condor C!