[597x298]
11.01.2016
Multi dintre voi traiesc concentrandu-se pe ceea ce nu vor. Voi incercati sa traiti folosind "metoda de eliminare". De ce nu incercati sa va ghidati in viata de ceea ce doriti? Atunci veti trai in acceptare si iubire. Ce fragila, dar ce schimbare profunda. Nu-i asa?
14.01.2016
Corpul vostru mereu va spune despre nevoile sale. Cand devine obosit, are nevoie de o pauza. Cand vine momentul pentru a actiona, corpul simte o explozie de energie.
Cand are nevoie de anumite elemente, voi vreti unele produse concrete. Corpul cere anumite energii, sau le respinge, fie sub forma de oameni, actiuni sau locuri.
Cunoasterea interioara va poate conduce si va ghideaza. Nu a sosit oare timpul pentru a asculta aceasta voce inteleapta si sa acceptati ceea ce stiti mai bine decat oricine altcineva de ce avetii nevoie in prezent?
Arhanghelul Gabriel