O scrisoare catre Ingeri!
Va veni intr-o zi la tine iubirea, din abundenta, si nu vei fi capabil s-o imbratisezi...
( Osho )
"Buna ziua, ingerul meu drag!
Iti multumesc din suflet pentru ajutorul constant pe care mi-l acorzi. Eu (numele) sunt un om foarte bun. Aspir la dragoste si armonie in viata mea.
Te rog, Ingerul meu luminos, trimite-mi persoana iubita. Eu cred ca vei gasi cel mai bun moment pentru ca
el/ea sa apara in viata mea. Iti mulțumesc pentru ajutor. "
(Copiati aceasta scrisoare 21 ori)
Cel mai efficient este sa scrieti cate o scrisoare timp de 21 de zile.
Apoi, legati scrisoarea cu o panglica rosie de un balon rosu si lansati-o in UNIVERS...
http://www.liveinternet.ru/journalshowcomments.php...115737&go=prev&categ=0