Nu exista coincidente.
Este corect asa cum este.
Erori nu se intampla.
Te afli in locul potrivit pentru tine si treci prin experienta necesara tie.
Nu este nimic in neregula.
Cand vei incepe sa intelegi acest lucru, iti vei da seama ca Universul nu te pedepseste, ca nu exista un Dumnezeu care te pedepsește, ca nu este o lume care e impotriva ta.
Lucrurile par a fi o intamplare in viata ta, deoarece asa este necesar pentru evolutia ta spirituala in acest moment. Ce pare sa fie rau, de fapt, este o binecuvantare deghizata.
Nu exista perfectiune. Toata lumea doar are... Imperfectiunea sa preferata.