• Авторизация


Eu imi fac partea mea... 08-09-2017 10:08 к комментариям - к полной версии - понравилось!


Eu imi fac partea mea...
 



O pasare Colibri tot aducea apa in cioc, intr-o padure in care izbucnise incendiul. Asta in timp ce toate celelalte animale, innebunite de spaima, fugeau care incotro, pe unde nimereau.



Pasarea Colibri continua sa care apa cu ciocul.

Un tigru, constient de zadarnicia demersului, i-a atras atentia: „Esti nebuna? Tu crezi ca poti sa stingi focul asta imens cu stropul de apa pe care-l aduci tu?”.

Pasarea Colibri i-a raspuns: „Eu imi fac partea mea”...

[показать]

 

[показать]

 

 

 

вверх^ к полной версии понравилось! в evernote


Вы сейчас не можете прокомментировать это сообщение.

Дневник Eu imi fac partea mea... | EUTOTULPOT - Дневник EUTOTULPOT | Лента друзей EUTOTULPOT / Полная версия Добавить в друзья Страницы: раньше»