• Авторизация


ИНФОРМАЦИЯ К РАЗМЫШЛЕНИЮ 11-10-2014 03:35 к комментариям - к полной версии - понравилось!

Это цитата сообщения АЛИСА2014 Оригинальное сообщение

- Як тебе кличуть, синку? - Вітя.

Борис Гуменюк
- Як тебе кличуть, синку?
- Вітя.
- І скільки ж тобі років?
- 21.
- І що ти тут робиш, в цьому сраному підвалі?
- Мєня ваши в плєн взялі.
- Себто, як то, наші в полон взяли? А ти чий тоді будеш?
- Ну, я тоже тіпа свой, мєсний, с Красноармєйска. Но воєвал протів вас.
- Он воно як! Ти типу свій, але воював проти своїх? Шо ж ти, синку, так?
Не вбивайте. Плаче. Нам агітатори в травні херні всякої понарозказували. Ось ми й повелися. Русская православная армія. Мародери. Блядь.
В Донецькому СБУ були наші казарми. Півтора місяця вишколу, а потім на передову, під Карлівку. Там - ваші, ну, тіпа, наші, а тут расіянє, чєчєни. Блядь. В першому бою з двадцятьох наших 15 двухсотих. Єлі сваліл. Нє убівайтє. В мене одна мать.
Не тремти. Ніхто тебе вбивати не буде. Куриш? На, закурюй. Залиш йому сірники і пачку. Їсти хочеш? Дайте йому консерву і шмат сала.
Завтра здамо сбушникам. Відео буде трохи згодом. Ось так. Блядь.
[700x525]
вверх^ к полной версии понравилось! в evernote


Вы сейчас не можете прокомментировать это сообщение.

Дневник ИНФОРМАЦИЯ К РАЗМЫШЛЕНИЮ | NIKolaNI_Gogolevsky - Дневник NIKolaNI_Gogolevsky | Лента друзей NIKolaNI_Gogolevsky / Полная версия Добавить в друзья Страницы: раньше»