Это цитата сообщения
АЛИСА2014 Оригинальное сообщениеШановний пане президенте, шановний уряд та парламент України!
Шановний пане президенте, шановний уряд та парламент України!
http://censor.net.ua/news/296099/parasyuk_avakovu_...ika_ahmetova_konstantina_zgaru
Valentine Michael Ovdienko
Шановний пане президенте, шановний уряд та парламент України!
Після Майдану та сотень жертв українців ви отримали владу... На Майдані ви
обіцяли зміни в країні, обіцяли справедливість, правду, чесні закони і
покарання винних в корупції чиновників, розвалі армії, свавіллі
правоохоронців, розквіті антиукраїнських сил. Ви обіцяли,
що зламаєте систему олігархічно-бандитського клану, який царює в нашій
державі, що купка сімей, які отримують надприбутки, буде відірвана від
українських грудей і перестане паратизувати на тілі суспільства, що
народ отримає соціально і національно справедливу державу! Ви обіцяли,
що за злочини перед державою і людьми буде невідворотня кара, що буде
проведена люстрація держслужбовців і правоохоронців та націоналізація
стратегічно важливих галузей економіки, що будуть системні реформи та
вільний конкурентний ринок для малого і середнього бізнесу, прозорі
виборчі закони та міцна націократія! Пройшло півроку... Ми втратили Крим
через нашу слабкість та боягузтво, ми допустили сепаратистькі рухи на
південному сході, які привели до війни з північним сусідом,в країні
бардак і вседозволеність, не приймаються потрібні народу закони, не
проводяться реформи, ніхто - жоден чиновник, жоден правоохоронець, жоден
хабарник чи корупціонер - не понесли відповідальність за злочини перед
державою, ба, навіть Небесна Сотня не стала для вас святою, бо жоден з
тих нелюдів, які їх вбивали, не відповів перед судом.... Жоден олігарх,
жоден чиновник не відзвітував перед країною про джерела свої казкових
статків та не сплатив приховані податки до бюджету... ми ведемо війну,
тому буде справедливим забрати в олігархів та чиновників, тобто в тому
числі у вас, 30 відсотків ваших активів на підвищення обороноздатності
держави, забронити відтік капіталів в офшори, повернути всі кошти з-за
кордону в Україну, терміново ліквідувати всі пільги та доплати всім
категоріям чиновників - колишніх і теперішніх. Вважаю за потрібне
попередити Вас про наступне! Спілкуюсь з багатьма хлопцями, які воюють
на сході, і на підставі цих розмов інформую Вас, пане президенте, уряд
та парламент України, що народ ставить Вам УМОВУ - якщо до 1 жовтня 2014
року ми не побачимо в Україні конкретного виконання Ваших обіцянок
Майдану, фактичних кроків до справедливої та чесної держави, реальних
тюремних строків для економічних та військових злочинців, Ви всі будете
відсторонені від влади озброєним народом, а ваше майно буде
націоналізоване на потреби війни з Росією... Що ж до пятої колони у
нашій владі - всіх оцих ахмєтових, єфремових, фірташів, льовочкіних,
германів, шуфричів, симоненків і так далі, то вони будуть фізично
знищені... З повагою той, хто був на Майдані...
[665x200]