• Авторизация


Звернення Народу України до Президента України Порошенка Петра Олексійовича 27-07-2014 16:21 к комментариям - к полной версии - понравилось!

Это цитата сообщения АЛИСА2014 Оригинальное сообщение

Звернення Народу України до Президента України Порошенка Петра Олексійовича

Звернення Народу України до Президента України Порошенка Петра Олексійовича.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
https://www.facebook.com/ura.izhakevich?hc_location=timeline


Петро Олексійович!

2 місяці тому ми надали Вам безпрецедентну підтримку, обравши Вас Президентом України. Ми сподівалися, що Ви, як людина розумна, розумієте, що разом з нашою довірою Ви берете на себе і повну відповідальність за виконання своїх обіцянок і долю країни.

Нам була не дуже цікава величина складнощів зі старим складом Парламенту, повного негідників і зрадників. Якби Ви попросили нас про допомогу, будь-який закон був би прийнятий і будь-який злодій і зрадник був би заарештований.

Але схоже, що замість того щоб спертися на нас, тих хто прогнав тирана і привів Вас до влади, ви воліли торгуватися, домовлятися і грати в політику з тими кого ви називаєте елітою. Що ж, можливо Вам видніше, це ваше право, Ви Президент. Але й відповідальність теж Ваша.

З моменту здобуття Україною незалежності ніхто з вищого керівництва країни не відповів рівним рахунком ні за що. Ні за злидні і розруху в 90-х, ні за побудову системи тотальної корупції і грандіозне розкрадання народної власності часів Кучми, ні за фальсифікації виборів 2004 р, ні за підлий обман «помаранчевими» мільйонів українців, які повірили у зміни, очищення влади і справедливість. Ніхто не покараний, а ті, хто повинен сидіти в тюрмах є господарями життя. Напевно, саме тому, через банальну безкарність, кожен наступний правитель був ще більш підлим і безпринципним. Зараз, після Зимової революції, теж ніхто не відповів ні за що. Частина злочинців спокійно виїхала з країни з награбованими мільярдами, інша частина залишилася на своїх посадах і старих корупційних схемах. У судах, міністерствах і силових відомствах все так же панує кругова порука, усе ще торгують посадами і покривають негідників. Але більше так не буде, Петро Олексійович. Безвідповідальність і безкарність закінчилася. Тепер наше право на справедливість обмито кров'ю.

Відповідальність - це коли доведеться відповідати. Якщо ваші підлеглі, керівники силових відомст, не хочуть або не можуть покарати злочинців за законом, то відповідати разом із злочинцями будуть вони самі .. Адже вони брали відповідальність? А разом з ними відповідати будете Ви, Петро Олексійович. Ми дуже не хотіли б до цього доводити, йде війна, але Ви нам не залишаєте вибору. Корупція і зрада дуже дорого нам обходяться, через них розпалюється і затягується війна, тисячами гинуть кращі з нас. Ми не дозволимо. Не маємо права.

Петро Олексійович, нас багато. Ми на фронтах, на Майданах, в громадських організаціях, в університетах, в армії і силових структурах, в офісах, на заводах, на Західній Україні, на Східній, в Києві, за кордоном, в підпіллі. Нас багато і ми різні. Одні з нас вважають, що сепаратистам на сході свідомо дозволили зміцнитися і завезти важке озброєння з Росії, свідомо саботували озброєння і постачання бойових частин, щоб отримати затяжну війну, в якій загинуть найсміливіші, і завдяки якій можна буде відволікти суспільство від проблем контрреволюції та грабування всередині країни. Інші думають, що ваш план - довести справу до терактів в Києві і потім ввести диктаторські закони, знищивши саму можливість протесту. Треті вважають, що Ви просто помилилися, побоявшись спертися на народ і довірившись системі злодіїв і зрадників, а тепер ця система незалежно від Вашої волі знищує патріотів і країну, одночасно продовжуючи заробляти мільярди. Але ми єдині в одному - так не буде. Ми не дамо.
Ваші підлеглі, замість того щоб боротися з реальними ворогами витрачають сили і час на боротьбу з київським Майданом. Але там лише небагато з нас. Якщо навіть їм вдасться його остаточно дискредитувати і ліквідувати, це нічого не змінить. Ми все одно очистимо країну, якщо цього не захочете зробити Ви. Ніякі силові відомства, закони та маніпуляції не зможуть цьому перешкодити. Негідники і ті, хто їх покривав будуть покарані. І будь що буде.

Петро Олексійович, все у Ваших руках. Ми думаємо, у Вас є приблизно місяць. Якщо Ви не почнете з суспільством чесний і відкритий діалог, і не посадите за грати перших найбільш одіозних персонажів - з 1-го вересня можуть початися атаки на власність і самосуди, що переростають у народні трибунали та показові ліквідації. Не доводьте до цього.........

З надією на Ваш розум, Народ України.......
вверх^ к полной версии понравилось! в evernote
Комментарии (2):
27-07-2014-17:23 удалить
Что за тупая обезьяна расписывается за весь народ Украины?Порошенко,ты убийца и мразь!Тебя повесят на майдане!Все бандеровцы-мрази!Смерть бандитскому правительству!
Ответ на комментарий # Аноним, ты-то обезьяна бесспорная и тебя задушит собственная истеричная злоба, а за Порошенко не беспокойся)


Комментарии (2): вверх^

Вы сейчас не можете прокомментировать это сообщение.

Дневник Звернення Народу України до Президента України Порошенка Петра Олексійовича | NIKolaNI_Gogolevsky - Дневник NIKolaNI_Gogolevsky | Лента друзей NIKolaNI_Gogolevsky / Полная версия Добавить в друзья Страницы: раньше»