У арт-галереї Вишинської, що по вул. Братів Рогатинців, 24, відкрилась виставка карпатського художника Василя Мисюка "Роде мій красний". Вперше митець вирішив презентувати свої роботи в Україні, зокрема, у Львові. Раніше він виставлявся лише в Чикаго та Спрингфілді (США). Як розповідає художник, після того, як він осів на Прикарпатті після Чикаго, за чотири роки він написав чимало картин. У кожній з них зображений характерний побут і мотиви гір, шматочок Львівської та Івано-Франківської областей і Буковина.