• Авторизация


Мой гимнокалициум. 21-06-2017 20:12 к комментариям - к полной версии - понравилось!



Мой гимнокалициум.

[700x525]

вверх^ к полной версии понравилось! в evernote
Комментарии (10):
Сьогодні зранку син прислав. Таке чудо у нього в кабінеті на роботі. [393x700]
Debut 21-06-2017-22:33 удалить
Ответ на комментарий Капельдудкина # Очень красивые цветки. А я так люблю красный цвет.
Ответ на комментарий Debut # У сина підприємство "додихає" Директор підприємства зі старої гвардії "червоних директорів", працювати по-новому не вміє й не хоче. а виробництво дуже шкідливе. Всі в судах, штрафах. Вихід - виносити на майданчик за місто. А той самодур вирішив щось доказувати судам. Сьогодні вже винесли просто капець-рішення. Треба звідти тікати. Кажу синові - ти ж не забудь забрати кактусеня, воно тебе так любить!
У мене тільки білий і блідо рожевий. з тих, що великі квітки. А ще є "чортеня" й кактус у віночку. [700x525]
Цей цвіте разів три-чотири на рік. [700x525]
Debut 22-06-2017-08:01 удалить
Ответ на комментарий Капельдудкина # Красавчики! У меня сейчас цветут много кактусов, но я не все успеваю фотографировать. Когда приезжаю от мамы, цветы уже закрываются. Я так люблю кактусы, ещё с детства. Некоторые у меня живут уже более 30-ти лет.
Debut 22-06-2017-08:02 удалить
Ответ на комментарий Капельдудкина # Да, нужно оттуда уходить, но предварительно что-то подыскав. И кактус забрать. Я думаю, что сыну об этом не нужно и напоминать.
Ответ на комментарий Debut # Не просто йти звідти, тікати й як швидше! Добре, що у сина є ще другий заробіток, навіть більший, ніж з основної роботи, бо інакше... Двоє ж діток. Може з друзями-кумами організують приватне. Наші дітки вже багато в чому розумніші нас.


Комментарии (10): вверх^

Вы сейчас не можете прокомментировать это сообщение.

Дневник Мой гимнокалициум. | Debut - Дневник Debut | Лента друзей Debut / Полная версия Добавить в друзья Страницы: раньше»