Это цитата сообщения
СОЛНЫШКО_777 Оригинальное сообщениеЧорнии брови, карие очи...
Загружено пользователем EasternUkrainian , дата: 19.11.2010
Слова: Костянтин Думитрашко
Музика: Денис Бонковський
Чорнії брови, карії очі,
Темні, як нічка, ясні, як день!
Ой очі, очі, очі дівочі,
Де ж ви навчились зводить людей?
Вас і немає, а ви мов тута,
Світите в душу, як дві зорі.
Чи в вас улита якась отрута,
Чи, може, справді ви знахарі?
Чорнії брови -- стрічки шовкові,
Все б тільки вами я любувавсь,
Карії очі, очі дівочі,
Все б тільки я дивився на вас!
Чорнії брови, карії очі!
Страшно дивитись весь час на вас:
Не будеш спати ні вдень, ні вночі,
Все будеш думать, очі, про вас.
[426x551]
[342x136]