Ответ на комментарий Веселина_Динева #
Весе,как се казва на български това чудо?Ще ме заразиш и мен със тази вилка,дали се продава във България този инструмент?
Ответ на комментарий Ltava #
Казва се фуркет. В магазините за прежди го има, но никога не съм проявявала интерес. Защо пък да не се научим - като гледам никак не е трудно. Приятен ден, Нелечка!
Ответ на комментарий chakchak #
Давай,Аня,начинай,зачем же будет лежать инструмент без действия,:)))а я за тобой,хотя не видела нигде чтобы продавали эти вилки,но можно сделать самому!
Ответ на комментарий chakchak #
Спасибо,Анечка,не стоит затрудняться,ведь я живу за бугром,как посчитаешь,таможню+пересылку+таксу+нервотрёпку,овчинка не стоит выделки.Лучше по интернету заказать.