Ответ на комментарий Ltava #
Добре съм, Нелечка - пак проблеми с моя Интернет - много бавен. Не можах да пиша коментарии на всичко, което съм цитирала от теб. Благодарна съм ти за всички красоти!!! Приятно прекарване на празниците и поздрави на синчето, Нелечка!
Ответ на комментарий Веселина_Динева #
Благодаря ти,Весе,и на теб и твоето семейство пожелавам приятно прекарване на Коледните празници,да сте живи и здрави!