• Авторизация


Чей дом в котором мы живём??? 25-03-2012 22:30 к комментариям - к полной версии - понравилось!
pravda.com.ua/articles/2012...3/6961272/

"Земельні ділянки державної або комунальної власності, на яких розташовані багатоквартирні жилі будинки, належні до них будівлі, споруди, а також прибудинкові території, надаються в користування юридичним особам, які здійснюють управління цими будинками".

[показать]

Таким чином, міське населення віддається ЖЕКам у рабство не просто так, а разом із землею.

вверх^ к полной версии понравилось! в evernote


Вы сейчас не можете прокомментировать это сообщение.

Дневник Чей дом в котором мы живём??? | c-h-u-m-a-k - Между прошлым и будущим есть только миг | Лента друзей c-h-u-m-a-k / Полная версия Добавить в друзья Страницы: раньше»