"Земельні ділянки державної або комунальної власності, на яких розташовані багатоквартирні жилі будинки, належні до них будівлі, споруди, а також прибудинкові території, надаються в користування юридичним особам, які здійснюють управління цими будинками".
[показать]
Таким чином, міське населення віддається ЖЕКам у рабство не просто так, а разом із землею.