• Авторизация


Бракує слів, застигли сльози… 04-07-2016 00:26 к комментариям - к полной версии - понравилось!

Это цитата сообщения Наталья_Ивушка Оригинальное сообщение

Бракує слів, застигли сльози…


[700x494] [показать]Тетяна Малахова
 
Бракує слів, застигли сльози…
Донбасом йдуть рашистські берци.
Сумливі звістки мов занози
Встромилися у душу й серце.

З усіх боків повзе ГУЛАГ,
Натхненний вбивцею і катом.
…Не встояв осторонь співак
І в бій пішов простим солдатом.

Навала перла як сміття,
Смердів навколо триколор.
Ціною власного життя
Їх зупиняв Тореадор.

[показать]
Він, не шкодуючи себе,
Закрив країну від шалману,
В якому слухають «Любе» -
Улюбленців царя-пахана.

Потворну двохголову курку
Він гнав, не стримуючи гнів.
Але Росія клята… «Мурка»…
Убили солов’їний спів.

Яка гірка, страшна ціна!
Але не чує нас Європа…
Не бачить, що іде війна
Цивілізації і шнопи.
[700x494]

Тетяна Малахова

ееее3cd241d_orig (300x150, 87Kb)

вверх^ к полной версии понравилось! в evernote


Вы сейчас не можете прокомментировать это сообщение.

Дневник Бракує слів, застигли сльози… | KVITKA-INDIGO - Дневник KVITKA-INDIGO | Лента друзей KVITKA-INDIGO / Полная версия Добавить в друзья Страницы: раньше»