Live
Internet
мобильная версия
Дневники
Личка
Авторизация
Дневник
KVITKA-INDIGO
Лента друзей
-
Дневник
-
Полная версия
Бракує слів, застигли сльози…
04-07-2016 00:26
к комментариям
-
к полной версии
-
понравилось!
Это цитата сообщения
Наталья_Ивушка
Оригинальное сообщение
Бракує слів, застигли сльози…
[700x494]
[показать]
Тетяна Малахова
Бракує слів, застигли сльози…
Донбасом йдуть рашистські берци.
Сумливі звістки мов занози
Встромилися у душу й серце.
З усіх боків повзе ГУЛАГ,
Натхненний вбивцею і катом.
…Не встояв осторонь співак
І в бій пішов простим солдатом.
Навала перла як сміття,
Смердів навколо триколор.
Ціною власного життя
Їх зупиняв Тореадор.
[показать]
Він, не шкодуючи себе,
Закрив країну від шалману,
В якому слухають «Любе» -
Улюбленців царя-пахана.
Потворну двохголову курку
Він гнав, не стримуючи гнів.
Але Росія клята… «Мурка»…
Убили солов’їний спів.
Яка гірка, страшна ціна!
Але не чує нас Європа…
Не бачить, що іде війна
Цивілізації і шнопи.
[700x494]
Тетяна Малахова
вверх^
к полной версии
понравилось!
в evernote
Вы сейчас не можете прокомментировать это сообщение.
Дневник Бракує слів, застигли сльози… | KVITKA-INDIGO - Дневник KVITKA-INDIGO |
Лента друзей KVITKA-INDIGO
/
Полная версия
Добавить в друзья
Страницы:
раньше»