КРЕМ-МЕД! ЦE ДИВО ЯКЕСЬ! РЕЦЕПТУ ВЖЕ 100 РОКІВ! ХТО ПРОБУВАВ, ТОЙ ЗРОЗУМІЄ! ДУЖЕ СМАЧНИЙ ТА КОРИСНИЙ ДЕСЕРТ, ЯКИЙ ГОТУЮ ЗИМОВИМИ ВЕЧОРАМИ!
Це не морозиво, не суфле і не масло. Це диво якесь! Хто пробував збитий мед, той зрозуміє. Цей продукт зараз надзвичайно популярний на медових ярмарках. Крем-мед, мед-помадка, вимішаний мед – від звичайного він відрізняється і по виду, і за смаком.