• Авторизация


Без заголовка 26-02-2011 20:15 к комментариям - к полной версии - понравилось!

Это цитата сообщения zelenvik Оригинальное сообщение

И те нямам

И те нямам

Защо си отиде от мене, любов?
Омръзнах ли с моите вечни капризи?
Бях все "на предпазител сложен" пищов,
прибран в чекмеджето под праните ризи.

Ти толкова дълго отляво живя,
а аз все те гледах с невяра и косо.
Кога те изгубих? Дори не разбрах -
заета бях да те пропъждам с въпроси.

Напреко на твоята воля вървях.
Мълчах и живях като кротка икона.
Веднъж не посегнах, не те пожелах -
страхливо дете пред пакетче бонбони.

Веднъж не повлякох по тебе душа.
Все обич за обич - съдба на двоколка.
И крих се от тебе, спестила срама
на сритано коте под тонове болка.

Сега аз те нямам, любов. Опустя,
тръняса без тебе житейският хребет.
И моя е цялата тежка вина,
защото аз първа си тръгнах от тебе.

24.02.2011
Радост Даскалова

http://otkrovenia.com/main.php?action=show&id=243113

клип музика Митко Щерев
вверх^ к полной версии понравилось! в evernote


Вы сейчас не можете прокомментировать это сообщение.

Дневник Без заголовка | jogi_bear - Дневник Juliana | Лента друзей jogi_bear / Полная версия Добавить в друзья Страницы: раньше»