• Авторизация


Через поле України ішла Божа Мати. 02-09-2014 20:45 к комментариям - к полной версии - понравилось!

Это цитата сообщения Писанка Оригинальное сообщение






Через поле України  ішла Божа Мати,
Там пшеничні колосочки стали Їй витати.
Похилились, поклонились, вітерець леліє,
Усі разом прошептали: "Радуйся, Маріє".

Через поле України   ішла Божа Мати,
Жайворонки, Божі пташки стали Їй витати.
Підлетіли усі в гору, вітерець леліє,
Усі разом щебетали: "Радуйся, Маріє".

Через поле України  ішла Божа Мати,
Там пастушки пасли вівці, стали Їй витати,
Познімали капелюшки, вітерець леліє,
Усі разом проказали: "Радуйся, Маріє".

Через села України ішла Божа Мати,
Там у церкві, Божі люди стали Їй витати,
Помолились, поклонились, серденько радіє,
Усі разом проспівали:"Радуйся, Маріє".

Через села України, ішла Божа Мати,
Вона прийшла всім сиріткам сльози повтирати,
Повтирала вона сльози,- сирітки зраділи,
Що вони такі маленькі   Матінку зустріли.

Через села України ішла Божа Мати,
Вона прийшла в Зарваниці  всіх нас поєднати.
Вона прийшла, поєднала  народ України,
Щоб всі разом заспівали:" Радуйся, Маріє!"

 

4437240_ (116x24, 1Kb)

 

вверх^ к полной версии понравилось! в evernote


Вы сейчас не можете прокомментировать это сообщение.

Дневник Через поле України ішла Божа Мати. | петрушенко_наталья - Дневник | Лента друзей петрушенко_наталья / Полная версия Добавить в друзья Страницы: раньше»