• Авторизация


Двадцята спроба 19-11-2011 16:18 к комментариям - к полной версии - понравилось!


Нехай від шоку гепнеться весь світ
І я сама, щоб аж в калюжу сіла.
Двадцята спроба. Наберу. Привіт!
Те, що всім ясно, я ...не зрозуміла.
Смішних пояснень повен кишківник.
Набридло пережовувать образу.
Це ж нелогічно: щоб любив і зник?!
Хоча... яка вже зараз їжа ...з унітазу?..
Все, що було смачного, ще ...сидить
Насмоктує шкідливі апетити...
Поки не пізно: відпустить... і змить!
І побажать щасливого "Іди ти!"

Келя Ликаренко
вверх^ к полной версии понравилось! в evernote


Вы сейчас не можете прокомментировать это сообщение.

Дневник Двадцята спроба | СТИХОЛЮБ - Дневник СТИХОЛЮБ | Лента друзей СТИХОЛЮБ / Полная версия Добавить в друзья Страницы: раньше»