Тепер я знаю, як мене убито
19-11-2011 16:18
к комментариям - к полной версии
- понравилось!
Були трикрапки.. знак питання... коми...
На кожній рані нагнивала біль.
Я вже давно відчула ці симптоми
І так боялась виказать тобі!...
Без мужности, без гордости, без сили
В твоїх байдужих паузах німих
Я закурила... Запила... Завила...
Добить просила... Не зуміти дих...
ну...ти... зробив це! Грубо. Без молитви.
Не глянув в вічі. Вистрелив - і край...
Тепер я знаю, як мене убито.
Не плач! Щоб не смерділа... Поховай!
Келя Ликаренко
вверх^
к полной версии
понравилось!
в evernote