Коли б тобі бажав я сліз, і муки...
10-12-2010 23:38
к комментариям - к полной версии
- понравилось!
Коли б тобі бажав я сліз і муки,
І кари найстрашнішої бажав,
Я б не викручував твої тендітні руки
І в хмурім підземеллі не держав.
Ні, я б не став тебе вогнем палити,
З тобою б розквитався без жалю:
Я б побажав тобі когось отак любити,
Як я тебе люблю.
В. А. Симоненко
вверх^
к полной версии
понравилось!
в evernote