http://cookorama.net/uk/blog/pechyvo/pryanyk-tulskyj.html
Тісто
борошно- 2,5 склянки
цукор- 1 склянка
маргарин вершковий- 125 г
яйця курячі- 2 шт.
мед -4 ст. ложки
сода -1 ч. ложка
кориця мелена -2 ч. ложки
імбир мелений -0,5 ч. ложки
горіх мускатний мелений -0,5 ч. ложки
джем яблучний -1 склянка
Глазур
молоко -2 ст. ложки
цукор -5 ст. ложок
Змішати яйця, цукор, мед, соду та спеції, додати м'який маргарин (або потерти)
[400x300]
нагрівати на водяній бані, помішувати близько 10 хвилин.
[400x300]
У теплу суміш додати 1 склянку борошна, гарно перемішати і остудити.
[400x300]
Коли тісто охолоне, додати решту борошна. Тісто вийде м'яке, більше борошна не додавайте. Відправляємо тісто у холодильник приблизно на 1 годину.
[400x300]
За бажанням можна зробити один великий пряник, або прянички невеликого розміру. Я цього разу розділила тісто навпіл і спекла 2 пряника.
1/2 тіста розкатати у формі прямокутника товщиною близько 0,5см. На одну половину викласти 0,5 склянки густого джему чи варення (у мене яблучние),
[400x300]
накрити іншою половиною, притиснути краї.
[400x240]
[400x278]
Випікати у гарячій духовці на пекарському папері. Спочатку хвилин 7 при 220 градусів, щоб пряник зарум'янився, а потім ще хвилин 10 — 180 градусів.
[400x279]
Доки пряники випікаються потрібно приготувати глазур. Змішати молоко та цукор і варити до повного розчинення цукру на легенькому вогні 5-7 хвилин.
Ще гарячий пряник змастити гарячою глазурью.
[400x300]
Ці пряники дуже ароматні і відмінно смакують з молоком чи чаєм! Пригощайтеся!