Таки подивилась. Моя бабуся дуже не любила про це згадувати.
А дід таки шось трохи встиг приховати. Врятував від голодної смерті свою родину і свою тітку рідну з двома її доньками.
Ми з мамою, як приходили у гості до однієї з цих сестер, то вона завжди дуже плакала за столом і згадувала мого діда. Бо якби не він, то не жила б вона...
Одна із найтрагічніших сторінок української історії. Таким робом Сталін хотів залякати українців, які не
хотіли "шикуватись". Це, а також знищення кращих творчих і патріотичних сил в усих республіках, в т.ч. і
в Україні, заклало велику міну під будівлю СРСР, яка і вибухнула в 1991р.
Ответ на комментарий Не_руссссская #
моя бабуся пережила голод на поділлі у старшого брата,який вчетилював-тобто отримував пайок.розповідала страшні речі.і про людоїдів,а я нейняв віри так це було дико.бабуся багато мені про добрі часи атца народов розповіла,до смерті боялася,що за нею прийдуть(померла в 1997 році)
Ответ на комментарий herodot_10 #
думаю,що Голодомор це була помста українцям за погроми під час Визвольних змагань.ще зачистили землі для шахт,бо ж найбільше постраждав Донбас і проце мені розповідав батько із слів соєї матері.батькова родина вижила,бо всі працювали на шахті.коли ми грали в лото,то цифру 33 батько називав "жидовская голодовка".