• Авторизация


Жити заборонено 29-03-2011 00:11 к комментариям - к полной версии - понравилось!




вверх^ к полной версии понравилось! в evernote
Комментарии (5):
Слава, а воно шось не хоче показувати. Неймовірно гальмує.
Таки подивилась. Моя бабуся дуже не любила про це згадувати. А дід таки шось трохи встиг приховати. Врятував від голодної смерті свою родину і свою тітку рідну з двома її доньками. Ми з мамою, як приходили у гості до однієї з цих сестер, то вона завжди дуже плакала за столом і згадувала мого діда. Бо якби не він, то не жила б вона...
herodot_10 29-03-2011-08:51 удалить
Одна із найтрагічніших сторінок української історії. Таким робом Сталін хотів залякати українців, які не хотіли "шикуватись". Це, а також знищення кращих творчих і патріотичних сил в усих республіках, в т.ч. і в Україні, заклало велику міну під будівлю СРСР, яка і вибухнула в 1991р.
Ответ на комментарий Не_руссссская # моя бабуся пережила голод на поділлі у старшого брата,який вчетилював-тобто отримував пайок.розповідала страшні речі.і про людоїдів,а я нейняв віри так це було дико.бабуся багато мені про добрі часи атца народов розповіла,до смерті боялася,що за нею прийдуть(померла в 1997 році)
Ответ на комментарий herodot_10 # думаю,що Голодомор це була помста українцям за погроми під час Визвольних змагань.ще зачистили землі для шахт,бо ж найбільше постраждав Донбас і проце мені розповідав батько із слів соєї матері.батькова родина вижила,бо всі працювали на шахті.коли ми грали в лото,то цифру 33 батько називав "жидовская голодовка".


Комментарии (5): вверх^

Вы сейчас не можете прокомментировать это сообщение.

Дневник Жити заборонено | слава_бондар - Дневник слава_космонавтам | Лента друзей слава_бондар / Полная версия Добавить в друзья Страницы: раньше»