• Авторизация


Цікава інформація - куди бігти, коли банкомат не дає грошей?.. 17-02-2012 12:28 к комментариям - к полной версии - понравилось!

Это цитата сообщения Margarita49 Оригинальное сообщение

Что делать,если банкомат не выдал деньги?


вверх^ к полной версии понравилось! в evernote
Комментарии (2):
Це ще не саме страшне в користуванні банкоматами.
Такі скіммери точно були в наявності в Києві, періодично вони з'являються й досі (хоч фото ще 2008 року)
http://www.afery.ru/article/skimmery.html
hecate_in_ua 18-02-2012-01:37 удалить
Я теж не раз чув від знайомих про такі штучки в Києві...


Комментарии (2): вверх^

Вы сейчас не можете прокомментировать это сообщение.

Дневник Цікава інформація - куди бігти, коли банкомат не дає грошей?.. | hecate_in_ua - Дневник hecate_in_ua | Лента друзей hecate_in_ua / Полная версия Добавить в друзья Страницы: раньше»